Roztocze MTB

Pierwsze forum rowerowe Roztocza i okolic
Teraz jest 22 cze 2018, o 13:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pańska Dolina
PostNapisane: 30 gru 2016, o 10:17 
po "drugiej bazie"

Odgrzewam kotleta :D Co tu dużo mówić- Pańska Dolina to po prostu idealna miejscówka na cały dzień jazdy jak i na kilkugodzinną wyprawę. W tym roku odwiedziłem ją chyba 8-9 razy (czasami zarzuciłem fotką na insta) ,może więcej.Wczoraj znalazłem (a właściwie znajomi pokazali) "remkowego" singielka, który jest super-coś a'la Żelebsko,tylko ciaśniej i szybciej między drzewami. Zarzucam filmikiem z wyprawy: https://www.youtube.com/watch?v=c1TfW-AsENU i zapraszam na wspólne jazdy :D A i jeszcze odnośnie tego: "- Ten rejon jest jakiś porąbany z punktu widzenia pętających się luzem psów. Ciągłe ich ataki może nie są jakoś tam bardzo niebezpieczne ale bardzo upierdliwe." -Tyle razy,co byłem-ani jednego ataku.Co prawda są psy,ale nie atakują-są zajęte swoimi sprawami widocznie :lol:

PostNapisane: 30 gru 2016, o 10:37 
całkiem rozkręcony forumowicz

Cytuj:
-Tyle razy,co byłem-ani jednego ataku.Co prawda są psy,ale nie atakują-są zajęte swoimi sprawami widocznie :lol:

Pisałem ogólnie o Skierbieszowskim Parku Krajobrazowym, a nie środku lasu, gdzie wiadomo, że psów nie ma.
Pojeździj sobie (koniecznie sam), zajeżdżając do takich odosobnionych przysiółków i rozsianych gospodarstw ale też zwykłymi asfaltami... ;)
I sprawa podstawowa - jak się jedzie we trzech to żaden pies nie zaszczeka nawet - a jak się jedzie samemu, a psów jest trzy - to jest zupełnie inna historia.

PostNapisane: 30 gru 2016, o 12:19 
Moderatorzy globalni

Rower: Intense Uzzi
Z psami podobnie jest jak się jedzie Jastrzębia Zdebrz - nogi w pogotowiu.

Co do Pańskiej, to wygląda super, genialne miejsce na rowerowe zagospodarowanie. Szkoda, że nie bywałem tam mieszkając w Zamościu...

PostNapisane: 8 cze 2017, o 22:32 
nieśmiały forumowicz

W prawdzie w Pańskiej Dolinie nigdy nie byłem, ale pociągnę jeszcze off topic odnośnie psów.

Więc jeśli chodzi o psy, to z doświadczenia wiem, że najskuteczniejszy jest.. wolniejszy towarzysz na rowerze. I tak, było to na Jastrzębiu Zdebrz. No i tak, to ja byłem tym wolniejszym :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1