Roztocze MTB

Pierwsze forum rowerowe Roztocza i okolic
Teraz jest 19 paź 2018, o 21:13

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przywitaj sie na forum
PostNapisane: 29 gru 2015, o 19:24 
po "drugiej bazie"

Witam :)

Kacper , Sitaniec (k.Zamościa)

Z rowerem zaprzyjaźniony od małego.Pierwsze skoki w parku w Zamościu-na rogu od strony stadionu,były 2 fajne zjazdy teraz tam stoi plac zabaw i pełno alejek i krawężników.Wiosna,lato,jesień,zima-ja rowerkiem sobie śmigam :D Nie jestem wyczynowcem,jeżdżę amatorsko,ale szybko się uczę i chciałbym troszkę się podszkolić (jakieś proste skoki,umieć dobrać rower bo na razie muszę polegać na ekspertach w sklepach) :|

PostNapisane: 30 gru 2015, o 15:40 
Moderatorzy globalni

Rower: Intense Uzzi
Witamy kolejną osobę na forum! :)

PostNapisane: 1 lut 2016, o 13:16 
nieśmiały forumowicz

Witam wszystkich,

Jestem z Krakowa, lecz roztocze jest mi dość bliskie. Staram się każdy możliwy wolny weekend na roztoczu zamienić w explorowanie trans oznaczonych i nieoznaczonych. Trochę już ich zjeździłem: Kamienna i Kozia Góra, Las Cetnar (Kawęczynek), Ducherowa Góra, Puszcza Solska i Roztoczański Park, Rapy Dylańskie i okolice, Krasnobród (las Malennik) i okolice oraz w drugą Skierbieszowski Park Krajobrazowy i okolice Nielisza. Jeżeli tylko będzie ktoś chętny na jazdę MTB to zapraszam; jestem co 3 tygodnie w Zamościu i zjeżdżam okoliczne ścieżki.

PostNapisane: 1 lut 2016, o 16:22 
po "drugiej bazie"

Witam :)
Czankete napisał(a):
Jeżeli tylko będzie ktoś chętny na jazdę MTB to zapraszam; jestem co 3 tygodnie w Zamościu i zjeżdżam okoliczne ścieżki.

Jeżeli jest to na zasadzie:umówić się gdzieś w Zamościu i z tego miejsca ruszamy rowerami to z chęcią pośmigam :)
Co do okolicznych ścieżek:bardziej teren i skoki czy może turystycznie i bez skoków?

PostNapisane: 1 lut 2016, o 20:56 
nieśmiały forumowicz

Objeżdżam głównie ścieżki te oznaczone jako szlaki turystyczne lub zdarza mi się pogonić ścieżkami wydeptanymi przez zwierzynę leśną :D ; głównie jeżdżę hardtailem ale jak będzie taka potrzeba to fulla też przyciągnę ze sobą. Na skoki przygotowuję się mentalnie ale barierą jest rower; za mało ma skoku i z przodu i z tyłu (spec ale do XC); myślę jednak, że spróbuję parę hopek w Krasnobrodzie (nie znalazłem tego singielka w lesie). Jeżeli spodoba mi się i nie zniszczę obojczyka:) to wtedy zastanowię się nad rowerem do DH z odpowiednim skokiem i nastawiony tylko do zjazdów. Jeżdżę sporo po okolicznym lasach, ale nie miałem okazji nikogo namierzyć z okolic Zamościa... Mogę wyruszyć z samego Zamościa rowerem lub np. zapakować rower na bagażnik i pojechać w okolice Horyńca itp. i penetrować okoliczne lasy:) - jestem otwarty na propozycje...

PostNapisane: 1 lut 2016, o 21:48 
po "drugiej bazie"

Zapraszam w sobotę 6 luty na 10:00(najlepiej 9:50 już być) pod Kotwicę na Rynku Solnym.Spotkanie organizowane przez RowerowyZamość,tu link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/131794623869996/ .Jazda typowo turystyczna.

Czankete napisał(a):
zdarza mi się pogonić ścieżkami wydeptanymi przez zwierzynę leśną :D

To w okolicy mamy jeszcze zwierzynę?Jedyne co widuję to bażanty i króliki,a to raczej za dużo nie wydepcze :D

Czankete napisał(a):
Jeżdżę sporo po okolicznym lasach, ale nie miałem okazji nikogo namierzyć z okolic Zamościa... Mogę wyruszyć z samego Zamościa rowerem

Okoliczne lasy- pod samym Zamościem to jedyne co mi do głowy przychodzi to borek w Sitańcu i ten lasek przy poligonie też w Sitańcu.Reszta lasów troszkę dalej.
Wyruszenie z samego Zamościa rowerem pasowało by mi najlepiej :)
Jedyne co pozostaje,to dogadanie terminu i pogody :?:
Propozycja:
Wypad do szewni,tam w las,pobłądzić na betonach viewtopic.php?f=18&t=1197 i powrót drugą stroną(zależy,którą przyjedziemy).Może ktoś więcej by się wybrał? ;)

PostNapisane: 1 lut 2016, o 22:02 
nieśmiały forumowicz

Cytuj:
To w okolicy mamy jeszcze zwierzynę?Jedyne co widuję to bażanty i króliki,a to raczej za dużo nie wydepcze :D

Jest, jest sarny, zające, bobry i dziki to regularnie widuję - miałem nadzieję spotkać rysia w Puszczy Solskiej po tym jak zjechałem ze szlaków, ale był sprytniejszy ;)

Cytuj:
Okoliczne lasy- pod samym Zamościem to jedyne co mi do głowy przychodzi to borek w Sitańcu

Mam na myśli Obrocz, Krasnobród, Górecko, Kawęczynek itp czyli wszystko w zasięgu pojedynczego wypadu.

Własnie wróciłem do KRK z weekendu w ZMC i będę pod koniec lutego; więc na Szewnie mogę pisać się...

PostNapisane: 1 lut 2016, o 22:44 
Moderatorzy globalni

Witamy na forum! Śledź co się tu dzieje i na FB, bo zazwyczaj tam się ustawiamy. W tę niedzielę pewnie w końcu pojawimy się z Jarą w trasie w Krasnobrodzie i objeździmy trochę trasy, bo rdzewiejemy z tęsknoty :) Obczaj też nasz kanał na YT, tam zobaczysz gdzie jeździmy w okolicy.
PZDR!

PostNapisane: 14 wrz 2016, o 10:00 
nieśmiały forumowicz

Witam, nazywam się Mateusz :) rocznik 97.
Jestem z gminy Goraj, w to lato postanowiłem wyruszyć na moim xc poza macierz (tak 10 km w promieniu od domu) i to była najlepsza decyzja tego roku :D. Wcześniej jeździłem po okolicznych górach szybkie rundki. Teraz jak jadę tripa to przeważnie poznać świat, jak juz znam trasę i nie oglądam widoków to dam do pieca. Na tą chwilę byłem w Zwierzyńcu, Szczebrzeszynie, Kawęczynku i Batorzu. (będę aktualizował posta :D). Rower nie jest moim najgłówniejszym sportem, ale na pewno głównym. W dzieciństwie gdy był naj to jeździłem codziennie, teraz w miarę możliwości. RMTB obserwuje od dłuższego czasu.

Ostatnio edytowano 14 wrz 2016, o 20:11 przez Go On, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 14 wrz 2016, o 10:59 
Moderatorzy globalni

Witamy :)
Na forum za dużo się nie dzieje, więc miło zobaczyć kogoś nowego.
Gratuluję decyzji wyjazdów dalej, to coś, co odkryłem tuż przed przeprowadzką z Zamościa do Biłgoraja, co kultywuję już z obecnego domu:) Cały czas się człowiek uczy.
Wrzucaj rower do bikechecka. PZDR!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1