Roztocze MTB

Pierwsze forum rowerowe Roztocza i okolic
Teraz jest 16 lis 2018, o 10:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przywitaj sie na forum
PostNapisane: 10 maja 2010, o 20:28 
Moderatorzy globalni

Rower: Intense Uzzi
Nazywam się Wojtek, mieszkam w Biłgoraju. Jeżdżę na rowerze od kilkunastu lat, najpierw w okolicach Zamościa, skąd pochodzę - teraz przemierzam Roztocze od stron biłgorajskich. Od zeszłego roku poważniej zająłem się eksploracją Roztocza, Puszczy Solskiej i okolic....i nie mogę przestać:)
Parę tygodni temu postanowiłem założyć forum dotyczące turystyki rowerowej na Roztoczu, które może nie jest aż tak fascynujące jak góry, ale potrafi zmęczyć głodnego wrażeń rowerzystę równie mocno. Chciałbym, żeby stało się ono jak największym zbiorem wiedzy i doświadczeń osób, które już miały styczność z podróżowaniem na dwóch kółkach w tym rejonie, a także miejscem spotkań lokalnych riderów. Nie wróżę temu przedsięwzięciu zbyt wielkiego powodzenia. Daję sobie czas do lipca 2011 roku. Do tego czasu chciałbym, aby forum zgromadziło minimum 50 zarejestrowanych użytkowników, którzy przyczynią się do jego rozwoju. W przeciwnym wypadku forum zostanie skasowane...a ja dalej będę jeździł i cieszył się okolicą:)
Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w budowaniu forum Roztocze MTB rowerzystów wszelakiej maści: kolarzy, streetowców, dirtowców, osoby jeżdżące XC, enduro, freeride czy downhill.
Zapraszam też do odwiedzenia profilu Roztocze MTB na Naszej Klasie i jego promowanie: http://nasza-klasa.pl/profile/33396473
Pozdrawiam,

Wojtek

Tytuł: Re: Przywitaj sie na forum
PostNapisane: 11 maja 2010, o 14:10 
całkiem rozkręcony forumowicz

Witam!
Nazywam się Tomasz Piotrowski, pochodzę z Zamościa i wespół zespół z bratem prowadzę stronę
http://extreminada.com/. Po Roztoczu jeżdżę rowerem od samego początku, czyli od dzieciństwa.
Pomysł utworzenia forum skupiającego roztoczańskich rowerzystów, wszelkich specjalności, bardzo mi się podoba, stąd moja rejestracja.
:)

PostNapisane: 11 maja 2010, o 14:54 
nieśmiały forumowicz

Witam!
Nazywam się Cezary, a pochodzę z ... Lublina. Niestety daleko trochę. Na Roztocze pierwszy raz ... A to było jeszcze wtedy kiedy dinozaury tam biegały, no może trochę późnej, ale od ok. 13 lat bywam tam bardzo często. Kilka do kilkunastu razy do roku. A rowerkiem, rowerkiem to bardzo chętnie ale ... relaksowo, nie więcej jak 30 km dziennie, ale w terenie. Nie cierpię jeździć po szosach. A jestem tutaj za sprawą tego to "hultaja" ... powyżej.
Pozdrawiam. Cez.

PostNapisane: 11 maja 2010, o 17:21 
Moderatorzy globalni

Witam pierwsze zastępy użytkowników (mam nadzieję, że to dopiero początek:) ).
Widzę Cez, że masz podobne podejście do jazdy do mnie: minimum szosy. Bo to żadna zabawa. Teren jest najlepszy, jednak szybko potrafi zmęczyć. Od tego są postoje i podziwianie widoków:)
PZDR!

PostNapisane: 11 maja 2010, o 19:24 
Moderatorzy globalni

Rower: Rockrider 500s
Witam wszystkich!
Nazywam się Piotrek, jestem z Biłgoraja. Rowerem jeżdżę jakieś 8 do 10 lat. Jeżdżę i rekreacyjnie (widoki i zdobycie formy fizycznej ;) ) oraz grawitacyjnie (enduro, freeride, downhill). Jeżdżę głównie po Puszczy Solskiej i okolicach. Mam nadzieję że to forum wytrwa dłużej niż do lipca 2011. Ja również preferuję zasadę "minimum szosy" :)

PostNapisane: 14 maja 2010, o 19:46 
po "pierwszej bazie"

Rower: Giant AC 2
Cześć wszystkim,
mam na imię Wojtek, mam 21 lat, pochodzę z Biłgoraja. Jak ma się sprawa z moją jazdą na rowerze? Poważniejszą jazdą zająłem się odkąd tato odkręcił mi dodatkowe kółka. Od paru lat zwiedzam przeróżne zakątki Roztocza startując oczywiście z Biłgoraja.
Szlaków jest sporo więc jest gdzie jeździć, ale nigdy nie jest tak żeby nie mogło być więcej. W żadnym wypadku nie można powiedzieć że po kilku latach jeżdżenia po Roztoczu widziało się już wszystko, dlatego moje zwiedzanie trwa już kilka lat a parę ładnych jeszcze potrwa ;)

Pozdrawiam wszystkich rowerowych zapaleńców i do zobaczenia na szlaku!

PostNapisane: 17 maja 2010, o 10:37 
po "pierwszej bazie"

Rower: Kellys Madman
Witam.
Mam na imię Paweł,pochodzę z Puław,ale los zaprowadził mnie na Roztocze do małego miasteczka - Szczebrzeszyn - i teraz odkrywam uroki tego zakątka Polski.Z uwagi na charakter mego roweru,wybieram głównie nieasfaltowe drogi...chociaż czasami trzeba dojechać szosą do fajnych miejsc. :D

PostNapisane: 26 maja 2010, o 18:12 
nieśmiały forumowicz

Witajcie, nazywam się Wojtek mieszkam w połowicznie w wakacje w Zamościu niestety więcej jestem w Krakowie studia, ale do usług. Na te wakacje usilnie składam rower, stary raczej nie umożliwiał mi wypraw w teren. Po za tym jestem zapalonym miłośnikiem Roztocza.

PostNapisane: 26 maja 2010, o 19:07 
Moderatorzy globalni

I takich nam tu trzeba. Do tego już 3xWojtek na forum :)

PostNapisane: 3 cze 2010, o 21:11 
nieśmiały forumowicz

Witam wszystkich. To świetny pomysł aby utworzyć takie forum. Po Roztoczu jeżdżę od kilku lat.
Co prawda bardziej turystycznie niż kross-owo ale sporo w terenie. Z postów wynika że mieszkamy
w różnych około-roztoczańskich miejscowościach. Może zrobilibyśmy jakiś "zlot promienisty", np.
w któryś weekend końcem czerwca - początkiem lipca ? Rzecz jasna gdzieś na Roztoczu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1