Roztocze MTB

Pierwsze forum rowerowe Roztocza i okolic
Teraz jest 18 sty 2018, o 06:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Biłgoraj: Stiven - Rowery, Stefan Mielech
PostNapisane: 10 maja 2010, o 11:48 
Moderatorzy globalni

Rower: Intense Uzzi
STIVEN - ROWERY Stefan Mielech
ul. Łubiarska 4
23-400 Biłgoraj
tel. (084) 686 33 30, 604 959 025
fax (084) 686 33 30

Chyba najbardziej znany warsztat rowerowy w Biłgoraju i okolicach. Na miejscu znajdziemy sklep rowerowy i warsztat. Podstawowe sprawy załatwiają od ręki, na inne trzeba się umawiać, lub zostawiać rower czy koło. Jakość usług na zadowalającym poziomie, chociaż nie raz zdarzają się wtopy (np. źle zaplecione koło, olej do amortyzatora zamówiony miesiąc temu, którego do tej pory nie widziałem...), jednak nie ma problemu z reklamacją. Ogólnie polecam ze względu na duże doświadczenie osób tam pracujących.

Tytuł: Re: Biłgoraj: Stiven - Rowery, Stefan Mielech
PostNapisane: 18 cze 2010, o 12:50 
nieśmiały forumowicz

Rower: bixs
potwierdzam, popieram, dodam tylko, ze istnieja tez inne formy platnosci... nie tylko za pomoca pln-ów :) :idea:

PostNapisane: 18 cze 2010, o 14:08 
Moderatorzy globalni

Też prawda:) Do tego ceny dość konkurencyjne i robiąc/kupując kilka rzeczy można liczyć na upust.

PS: oleju do amortyzatora nie widziałem do tej pory, podobno wczoraj miał przyjść...ale to samo słyszałem w poniedziałek, i zeszły piątek, i w zeszłą środę... :D

PostNapisane: 3 wrz 2010, o 15:54 
Moderatorzy globalni

Zastanawiałem się, czy pisać w ogóle na forum o ostatnim "serwisie" dokonanym przez pana Mielecha i zdecydowałem, że powinienem.

Przyszły mi w końcu części, z którymi miałem ciągle problem - stery i tylna piasta. Koło jest bardzo dobrze zaplecione (jak zawsze), chyba już 5 koło plecione w tym serwisie. Stery miały być nabite przez "Stanleja" od ręki. Niestety dla mojego roweru zajął się nimi Stefan Mielech. Ostatnio przy nabijaniu sterów do gołej ramy poobijał mi tylny widelec w ramie. Zostawiłem cały rower, nowe stery miały być nabite w ciągu 2ch godzin. Odebrałem rower, zapakowałem na dach samochodu, obejrzałem (padał deszcz) i pojechałem do domu. Przy wycieraniu roweru zauważyłem, że mam cały widelec porysowany na lewej dolnej goleni + na górnej...
Wróciłem tego dnia do serwisu po koło, powiedziałem co myślę o takiej robocie robiąc antyreklamę przy kliencie. Szkoda, że nie zobaczyłem zarysowań na miejscu, nie popuściłbym póki nie dostałbym nowych goleni, w końcu to dystrybutor Magury.
Muszę ostrzec, że pan Mielech nie cacka się z częściami i nie dba o powierzony mu sprzęt (w przeciwieństwie do Stanleja i Kłoska, przynajmniej z moich obserwacji). Przestrzegam przed zostawianiem całego roweru, czy co droższych części w serwisie, bo mogą dodatkowo zostać oszpecone. Jeśli już zostawicie, dokładnie obejrzyjcie je przy odbiorze przy osobie serwisującej.

PostNapisane: 3 wrz 2010, o 17:05 
Moderatorzy globalni

Rower: Dartmoor Hornet
Potwierdzam! Miała miejsce taka sytuacja. A nawet Pan Mielech nie bardzo się tym przejął tego dnia co b.negative. Następnego dnia jak ja byłem oddać do wycentrowania koło do dopiero się przejął po tym jak go "Stanlej" trochę przy mnie za to objechał. Najlepiej dla wszystkich by było jakby Stanlej i Kłosek sami założyli własny serwis.

PostNapisane: 4 wrz 2010, o 10:12 
całkiem rozkręcony forumowicz

Szokujące rzeczy piszecie. Strach takiemu dawać jakiś droższy rower.
Może on zaczynał swoją karierę mechanika, naprawiając takie pojazdy jak Star czy Autosan i podejście do tematu ma jak by to powiedzieć - większego kalibru ;-)

PostNapisane: 13 wrz 2010, o 16:24 
Moderatorzy globalni

Po wczorajszym rajdzie po szlaku Jastrzębia Zdebrz musiałem umyć machinę, co właśnie uczyniłem. Do listy porysowanych części dochodzą:
- ośka przedniego koła (Rock Shox QR20) - rower musiał leżeć na tej stronie, bo to ta sama strona, na której jest porysowany amortyzator
- przednia tarcza (Hayes 203mm)...bo jest po tej samej stronie co powyższe
- korba (Shimano Saint)...też jest po tej samej stronie
Obstawiam, że i pedał z lewej strony, ale był porysowany, to nie odróżnię....w sumie to na wygląd platformy nie jest ważny. Podaję firmy, można sobie podsumować straty patrząc w katalog (widelec to Magura Wotan).

Niestety po tym całym incydencie muszę to napisać: NIE ODDAWAJCIE ROWERU W RĘCE PANA STEFANA MIELECHA, grozi to szybszym osiwieniem i niepotrzebnymi nerwami. Sprawy załatwiajcie TYLKO ze "Stanlejem".
Szkoda...

Tomasz Piotrowski napisał(a):
Szokujące rzeczy piszecie. Strach takiemu dawać jakiś droższy rower.
Może on zaczynał swoją karierę mechanika, naprawiając takie pojazdy jak Star czy Autosan i podejście do tematu ma jak by to powiedzieć - większego kalibru ;-)

Tu nawet nie chodzi o wartość roweru, bo można kochać składaka, w którego włożyło się mnóstwo serca - chodzi o szacunek do ludzi. Wolę nie porównywać roweru do dziecka, ale póki co maluszka nie mam i rower jest dla mnie dzieckiem i drugą najważniejszą rzeczą po Żonie (którą pozdrawiam:*).
Całej pracy serwisu nie mogę komentować, bo to nie moja sprawa. Ci, co bywają tam, wiedzą o co chodzi :)
Zdrowie Forumowiczów!

PostNapisane: 23 lis 2010, o 13:15 
Moderatorzy globalni

Rower: Dartmoor Hornet
I jak tam sprawa nowych goleni? Zapomniał czy wydarzył się cud i załatwia?

PostNapisane: 15 mar 2011, o 16:43 
nieśmiały forumowicz

Rower: bixs
hehe, nie dziwi mnie ta sytuacja, dobrze ze tak przejmujesz sie sprzetem albo nie dobrze bo szkoda zycia... ja kiedys pojechalem do stefana aby wydluzyc lancuch o 1-2 ogniwa ... rozpial lancuch, za chwile ktyos przyjechal... pogadal ... wypil lyczek % ... wraca z moim lancuche zeby zobaczyc o ile trzeba go przedluzyc... a tu psikus, w ciagu pol godziny wydluzyl sie sam (gdzies moj sie zapodzial a znalazl sie inny - taki sam) i zamist dodac 2 ogiwa trzeba bylo ze 4 wyrzucic :D ale ja lubie ten serwis - jest mega :D jest kilka aspektow ktore watro wiedziec, ale to juz pozostawiam wam na nabranie doswiadczenia w korzystaniu z ww serwisu
1 rada gratis - lepiej naprawy dokonac u nich pod wlasnym nadzorem - jest szybciej i lepiej.

PostNapisane: 1 mar 2012, o 22:12 
Moderatorzy globalni

Trochę wieści, bo szykuje się nowe. Stanley ostatnio mi mówił, że serwis i sklep na Łubiarskiej przejdzie w przeciągu najbliższych 2ch tygodni gigametamorfozę. Szykuje nam się serwis z prawdziwego zdarzenia, tak rowerów jak i nart, nowy wystrój i nowy towar. Nie będzie już tego walającego się badziewia i nie będzie strachu zostawiać sprzętu w obawie przed uszkodzeniem (jak było do tej pory). Czekam z niecierpliwością na fejslifting i całkiem nową jakość pod nową już nazwą. Jaką? - nie mam pojęcia, może Stanley się odezwie na forum i coś przybliży?
PZDR

Strefa czasowa: UTC + 1