Roztocze MTB

Pierwsze forum rowerowe Roztocza i okolic
Teraz jest 17 gru 2018, o 14:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Cykl jamów/zlotów RMTB 2016
PostNapisane: 26 lis 2015, o 17:40 
nieśmiały forumowicz

Górki czechowskie i wierzchowiska sądze że bez problemu trasy ogarniete. Fajnie było by zorganizowac coś w rodzaju enduro xc w formie luźnych przejażdzek i to nawet tak 1 w miesiacu. Coraz wiecej osob przesiada sie na tego typu rowery

PostNapisane: 26 lis 2015, o 22:22 
Moderatorzy globalni

Rower: Intense Uzzi
Edytowałem trochę pierwszy post, jak macie coś do dodania, to czekam.

Co do XC/enduro, to są tam wrzucone tego typu miejscówki. Ja jestem za kompletnie luźnymi wszystkimi spotkaniami i spontanem.

A że lubię budować nowe trasy, to jak dla mnie możemy się spotkać w np. Hoszni i po prostu wybudować wspólnie singla. Więcej ludzi = więcej pomysłów i siły roboczej. Zawsze to kolejne miejsce na mapie przygotowane specjalnie pod rower a nie wytyczone po starej drodze służącej traktorom.

PostNapisane: 27 lis 2015, o 00:23 
nieśmiały forumowicz

Jestem za hosznia juz troche znam tereny i potencjal tego miejsca gorka juz konkretniejsza. Jedyny mankament ze musi być wzglednie sucho. Sam doświadczyłem wiosennuch wypraw i błoto mnie pokonalo podejscia tez sa trudne w takich warunkach.

PostNapisane: 6 gru 2015, o 18:05 
nieśmiały forumowicz

Osobiście tam gdzie w grę wchodzi Trail/Enduro/XC byłbym za wypadem w okolicę. Będzie bliżej terminów będziemy się dogadywać kto by miał na co chęć. Osobiście wydaje mi się że tereny są na tyle piękne i z potencjałem że "przeczołganie" się po okolicy po trudnym terenie będzie bardziej w klimacie Trail/Enduro ;) Oczywiście z powrotem na miejscówkę i afterparty przy ognisku :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1