Roztocze MTB

Pierwsze forum rowerowe Roztocza i okolic
Teraz jest 14 gru 2018, o 09:30

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wymiana oleju w amorku
PostNapisane: 6 paź 2012, o 06:21 
Moderatorzy globalni

Rower: Intense Uzzi
Jak masz zapieczoną śrubę w jednej goleni, której nie da się odkręcić i cały tłumik się kręci -> to pełnego nie da się zrobić. Chyba, że jakiś pro ma na to patent - ja z ppspiderem nie miałem i z tego co wiem, Ty też ;) Lepiej nie zrobić niż coś uszkodzić, yo.

PostNapisane: 8 paź 2012, o 12:23 
po "drugiej bazie"

No powoli trzeba myśleć o skontaktowaniu się z serwisem Wojtek&Paweł. Bo boxxer już sie poci coraz bardziej :)

PostNapisane: 25 maja 2013, o 11:42 
Moderatorzy globalni

Rower: Intense Uzzi
Wczoraj skończyłem serwisować jarze Marcoka Z1 Sport. Widelec został wyczyszczony, zalany nowym olejem. Nie pracował całym skokiem (160mm), więc zamknięty tłumik przeszedł modyfikacje: spuszczony został azot i sam tłumik jest rozwiercony w odpowiednich miejscach (ma pełną kąpiel olejową) plus został zblokowany pływający tłoczek. Dzięki temu amor nie złapie hydrolocka a jara będzie miał wszystkie zęby :)
Teraz całość działa pełnym skokiem jak masełko gotowa do orania w Krasnobrodzie. Pierwsze testy pewnie jutro :D

Na fotach widać śrubę blokującą pływający tłoczek (przez który trzeba było się przewiercić) i sam otwór (jeden z trzech nawierconych - dwa dodatkowe są potrzebne po to, żeby tłumik miał którędy zassać sobie olej)

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1