Roztocze MTB

Pierwsze forum rowerowe Roztocza i okolic
Teraz jest 15 gru 2018, o 16:17

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zmiany na forum
PostNapisane: 2 lut 2012, o 07:32 
po "pierwszej bazie"

Rower: Giant AC 2
My nie jesteśmy żadnym elitarnym klubem, i jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to my jak najchętniej kogoś takiego witamy (chyba że rejestruje się automat w celu spamowania). Po co się zamykać? Z tego co wiem to w zamyśle było wypromowanie poprzez forum turystyki rowerowej po Roztoczu, a nie udostępnienie go dla garstki ludzi.

PostNapisane: 22 lut 2012, o 21:30 
po "pierwszej bazie"

@b.negative

Moglbys troszke przyblizyc o co chodzi z ta wspolpraca. Bo nie znajac konkretow trudno to w jakikolwiek sposob oceniac.

W mojej opinii najlepiej jest aby forum stalo na wlasnym serwerze (jak rozumiem teraz jest na jakiejs darmowce).

PostNapisane: 22 lut 2012, o 21:46 
Moderatorzy globalni

Rower: Intense Uzzi
Do współpracy z w/w kolega nie dojdzie, więc nie ma co się rozdrabniać. W skrócie miało to wyglądać tak: zamykamy to forum, stawiamy nowe na jego serwerze, na nowym silniku, pod nową nazwą i domeną i zaczynamy wszystko od początku. Na chwilę obecną żadnych zmian nie będzie, chyba, że pojawi się ktoś konkretny i przekona forumowiczów do siebie.
Póki co, serwer zostaje taki, jaki jest - na razie większość opłacam z własnej kieszeni (domena - 100zł/rok) i dopóki to się nie zmieni to siedzimy na CBA.PL (z którym ja osobiście nie mam żadnych problemów).
Jeśli są jakieś propozycje lub żale, to proszę tu pisać - będziemy działać.
PZDR

Wojtek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1